piątek, 21 września 2012

Spacer :)

Wczoraj byłyśmy na bardzo miłym spacerku, spędzonym w towarzystwie Natalii i Cody'ego oraz Pauli, Weny i Hondy :) Luna była na początku bardzo pobudzona i wyraźnie chciała pobiegać z czarno-białymi torpedkami, ale nigdy nie mogę być do końca pewna, czy przypadkiem nie przyjdzie jej do głowy pomysł by się z jakimś pieskiem pogryźć... A kaganiec mamy na razie tylko metalowy (jakieś 3 razy pytałam się w sklepie czy mają gumowy i za każdym razem nie mieli jej rozmiaru...), więc wolałam jej na razie w ogóle nie spuszczać. Za to pobawiłyśmy się chwilę piłeczką i szarpakiem, trochę posztuczkowałyśmy i już Luniakowi ulżyło ;) Potem była już spokojniejsza i przyzwyczaiła się do śmigających w tę i z powrotem borderków ;)


Ze spacerku jesteśmy bardzo zadowolone :) Po za tym, niedługo spotkamy się z behawiorystą i zobaczymy, czy będzie można trochę Luneczkę oswoić z innymi psami ;)

5 komentarzy:

 1. Fajny blog. Masz superowa psinę. Nie martw się, na pewno ci się uda zmienić zachowanie Luny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) Nad Luną wciąż staram się pracować, ale postępy z pewnością pójdą szybciej po spotkaniu z behawiorystą ;)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wierzymy w Lunę! :)
  Po za tym i tak nie jest tak źle jak było kiedyś. ;)
  Trzeba jak to się mówi ją ,,doszlifować". ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wiarę! :D W końcu dobre chęci to podstawa ;)

   Usuń